Presidente
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Presidente

Ovo je forum za zezanje :D Shto wise postova napisete vece su mogucnosti da postanete administrator ili moderator :)Uzivajte!!!
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Razno

Ići dole 
2 posters
AutorPoruka
Stefan




Broj poruka : 13
Datum upisa : 20.12.2007

Razno Empty
PočaljiNaslov: Razno   Razno Icon_minitimePet Dec 21, 2007 11:18 am

-Jedan covek ostao bez ruke pa hoce da se ubije.Popeo se na zgradu pa krenuo da skoci.
-Kada dole ugleda coveka koji nema nijednu ruku pa sidje dole pa ga upita:Kako ti nemas nijednu ruku a igras,a ja nemam jednu ocu da se ubijem?Ovaj mu odgovara:
Pa ti da nemas nijednu ruku i ti bi igrao kada bi te zasvrbela bulja:)
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Razno Empty
PočaljiNaslov: Re: Razno   Razno Icon_minitimeSub Dec 22, 2007 4:59 am

Uhvatile Zenge Bosanca i Srbina. Teraju ih da odaju polozaje. Nece Srbin, nece ni Bosanac. Ubiju ih od batina, a ovi opet nece da kazu. Zaprete im da ce im ubrizgati virus side, ako ne budu priznali. Srbin se usere, kaze, i ovi ga puste. Bosanac nece. Ubrizgaju mu virus side, pa i njega puste. Posle nekog vremena sretnu se njih dvojica i pita Bosanac Srbina: “Je li, bolan, jesi odao nesto?” “Jesam, a ti?” “Ja, bome, nisam.” “Pa jesu li ti ubrizgali virus side?” “Jesu, al’ bas me briga, stavio sam kurton!”
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Razno Empty
PočaljiNaslov: Re: Razno   Razno Icon_minitimeSub Dec 22, 2007 4:59 am

. Isli mujo i haso zajedno u WC. Ude mujo u WC a haso ga ceka ispred. I tako ceka haso i cuje iz WC-a : 1…..2…..3….4…..5……6 I muja izade iz WC-a. Hasa : Jel bre mujo, sto bre brojis u WC-u ? Muja : Ma ja sam vrlo pedantan, na 1 ja otkopcam slic, na 2 izvadim ku**c, na 3 zavrnem ko*icu, na 4 obavim radnju, na 5 vratim ko*icu i na 6 zakopcam slic. Hasa : Ej, sacekaj me, idem i ja u WC Posle par trenutaka, kad je hasa usao u WC cuje se : 1…..2……3……5……3……5……3……5……
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Razno Empty
PočaljiNaslov: Re: Razno   Razno Icon_minitimeSub Dec 22, 2007 4:59 am

Seto se Mujo po New Yorku, i ogladneo. Vidi on neki kiosk, idu ljudi i jedu nesto. Stane on u red za to nesto, i vidi pise Hot Dog. Pogleda u recnik, Hot = Vruc Dog = Pas malo se iznenadi, al’ ajde, kad jedu svi jesce i on, valjda je ovde takav obicaj da se jedu psi. Dodje na red, plati, uzme, i gleda u onu kiflu pa ce: Ih bre, pa zar od onolike psine meni bas kurac da upadne… Nagradu (mesec dana pretplate (za njega ili za Annu Smile ili 30 minuta vise dnevno) dobija… VULE. Bravo!
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Razno Empty
PočaljiNaslov: Re: Razno   Razno Icon_minitimeSub Dec 22, 2007 4:59 am

Ko bi bio idealan predsednik BiH? Jaser Arafat! Obrezan je, nosi bradu, a glavu umotava u sahovnicu.
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Razno Empty
PočaljiNaslov: Re: Razno   Razno Icon_minitimeSub Dec 22, 2007 5:00 am

Mladi pop na praksi kod starog. Par dana se nije usudivao da pocne sa propovedima, dok mu stari nije rekao da tremu ubija duplom ljutom. Ovaj se ohrabri (dva tri puta) i odrzi napokon propoved. Parohijani odusevljeni, samo sto ga nisu na ramenima izneli. Kad se svet razisao, pita on starog popa kako je bilo, a ovaj ce: - Dobro je bilo, vrlo, ovako, zivahno, a i niste mnogo ni gresili. - Gresio sam? A u cemu to? - Pa, prvo, Adam je zagrizao jabuku a ne Evino dupe; drugo, kad ih je gospod iz raja isterao, nije ih oterao u materinu, i trece, na kraju se kaze “amin” a ne “fajront”.
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Razno Empty
PočaljiNaslov: Re: Razno   Razno Icon_minitimeSub Dec 22, 2007 5:00 am

Divlji zapad. U grad dolazi stranac i zaustavlja prvog prolaznika: - Izvini, kolko je sati… - Ma evo ti sat, moram da bezim ide Crni Kauboj… U kafani: - Barmen, pice !! - Evo ti flasa, uzmi sam, ja bezim… - Sto ? - Ide Crni Kauboj… U stali: - Gde da napojim konja ? - Evo ti kljucevi stale, bezim ja… - Sto ? - Ide Crni Kauboj… U restoranu: - Sobu jednu… - Evo kljucevi, ja bezim, ide Crni Kauboj… U tom trenutku ulazi kauboj skroz u crno obucen, sa crnim sesirom, crnim pistoljem za crnim pojasom i crnim rukavicama na rukama, i: - Strance, dodji da mi pusis ku*ac ! - (glp) - Brze ! Ovaj brze… - Jos brze… Ovaj jos brze… - Jos brze… - Sto tako brzo ? - Ide Crni Kauboj…
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Razno Empty
PočaljiNaslov: Re: Razno   Razno Icon_minitimeSub Dec 22, 2007 5:01 am

Evo jednog od viceva koji je bolje pricati (uz pokazivanje) nego citati. Zasto se Srbi krste sa tri prsta. Palac - srpska pismenost (pokaze se otisak) Kaziprst - za glavnu srpsku zabavu (cackanje nosa) srednji prst - svi srbi u jednoj drzavi )pokazati logicno)
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Razno Empty
PočaljiNaslov: Re: Razno   Razno Icon_minitimeSub Dec 22, 2007 5:01 am

Autobus. Devojka se obraca mladicu koji sedi. ONA: Molim vas, da li bi mi ustupili mesto, ja sam trudna? ON: Hmmm, trudna? Uopste se ne primecuje - a koliko ste vec dugo trudni? ONA: Pa nesto manje od pola sata, ali me jos uvek bole noge!
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Razno Empty
PočaljiNaslov: Re: Razno   Razno Icon_minitimeSub Dec 22, 2007 5:02 am

Dobre devojke, kad odbijaju ponudenu cigaretu: - Hvala, ne pusim. Lose devojke, kad odbijaju ponudenu cigaretu: - Hvala, ne palim.
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Razno Empty
PočaljiNaslov: Re: Razno   Razno Icon_minitimeSub Dec 22, 2007 5:02 am

Nasli se Francuz , Amerikanac i Mujo na toboganu zelja. Popne se prvi Francuz , zazeli najlepsu zenu na svetu , spusti se niz tobogan i zelja mu se ispuni. Popne se Amer , zazeli mnooogo novaca , spusti se i dole ga saceka cek na 1.000.000… $. Popne se Mujo ,i bas kad je hteo da sedne oklizne se i onako padajuci opsuje : - ” E , u pi**u mater’nu” i … naravno i njemu se zelja ispuni.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Razno Empty
PočaljiNaslov: Re: Razno   Razno Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Razno
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Presidente :: Vicevi-
Skoči na: