Presidente
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Presidente

Ovo je forum za zezanje :D Shto wise postova napisete vece su mogucnosti da postanete administrator ili moderator :)Uzivajte!!!
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Crni humor

Ići dole 
4 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 4 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 4:50 am

Sto bi sad radila Ladi Di da je ziva ?
Grebala po lijesu .
Zasto je Ladi Di isla u Paris ?
Isla je na sudar sa Dodi-jem
Sto je prolazilo glavom Ladi Di za vrijeme sudara ?
Getriba .
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 4 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 4:51 am

Bio Mujo jednom u javnom WC-u i tamo pisao crnac do njega.
Gleda Mujo i ne vjeruje:"Al' ti je mali. Ja sam cuo da vi crnci imate
poduze".
"Ma to ti je stos u tehnici - polako ga guras, a jos polakse vadis i komadi misle da imas dugog."
Dodje Mujo kuci i uhvati Fatu da isproba tu tehniku.
Potrajalo to sat-dva, a Fata ce njemu:"Svrsi vec jednom Mujo, ne
zajebavaj s tim crnackim forama".
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 4 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 4:51 am

Zaustavi murija tipa:
Dobar dan. Vi ste?
Ja sam "taj i taj", ovo kraj mene mi je zena a otraga punac.
Cestitam Vam. Vi ste danas 1000-ti na radaru, niste imali niti kilometar
prekoracenja i u mali znak paznje RH MUP-a evo Vama 1000 kn a za zenu
cvijece.
I nakon sveopceg veselja murjak pita:
I kaj ce te napraviti s novcem?
I tip odgovara:
Bas mi je dobro dosao, sad ne moram u autoskolu, kupi cu za soma gotovu
vozacku.
A zena ce na to:
Joj, pustite ga gospon policajac, uvijek prica gluposti kad se napije.
A punac sa zadnjeg sjedala:
E, djeco. Ljepo sam vam rekao da necemo mi daleko u ukradenom autu.
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 4 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 4:51 am

Razgovarala dva porucnika i smijali se kako su im zapovjednici glupi.Kaze prvi 'Sto je moj zap. glup,ja mu kazem da ide pogledati da li sam u sobi i on ode'. 'A tek moj.Dam ja njemu 5Kn da mi kupi auto i on ode.' kaze drugi. Sad razgovaraju njhivo zapovjednici i smiju se svojim porucnicima.Kaze prvi 'Sto je moj porucnik glup.Kaze mi on da idem pogledati da li je u sobi,a to mogu i telefonom'.A drugi veli 'Moj jos gluplji.Da mi 5Kn da kupim auto,a ne kaze mi ni marku ni boju auta.
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 4 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 4:51 am

Na nasem Jadranu davi se Englez turist i zapomaze: HELP, HELP.
Na obali sjedi Dalmatinac i dovikne mu:
Bolje da si ucio plivati, nego strane jezike.
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 4 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 4:52 am

Dobio Mujo pticara na poklon pa je pozvao Hasu da odu u lov na fazane da ga
isprobaju.
I odu oni u lov i love sat, dva, tri i nista. Probaju oni drugi dan a ono
opet nista. I kaze Mujo Hasi:
- Haso il' ovo nije pticar il' ga mi prenisko bacamo.
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 4 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 4:52 am

Kako je iöla sirena po Ladi Di nakon sudara ?
Do-di - do-di . . .
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 4 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 4:52 am

Uhvatile zenge bosanca i srbina. Teraju ih da odaju polozaje. Nece srbin, nece ni bosanac. Ubiju ih od batina, a ovi opet nece da kazu. Zaprete im da ce im ubrizgati virus SIDE, ako ne budu priznali. Srbin se usere, kaze, i ovi ga puste. Bosanac nece. Ubrizgaju mu virus SIDE, pa i njega puste. Posle nekog vremena sretnu se njih dvojica i pita bosanac srbina: - "Je li, bolan, jesi odao nesto?" - "Jesam, a ti?" - "Ja, bome, nisam." - "Pa jesu li ti ubrizgali virus SIDE?" - "Jesu, al' bas me briga, stavio sam kurton!"
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 4 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 4:53 am

Jednom ostali Mujo i Fata bez love. Kaze Mujo Fati: - "Ajde Fato idi zaradi malo love, zensko si, znas kako ces..." Ode Fata, zaradi lovu i vrati se: - "Evo mujo, zaradila sam 402 marke..." - "Kako? dobro 400, al kako one dvije?" - "Dvije po dvije - 402"
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 4 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 4:53 am

Setaju Mujo i Haso Minhenom i traze Fatu, koja se izgubila. Setaju tako i vicu: " Faatoo! Faatoo!" Kad nailazi slovenac pa rece: - "Sto ste tako nekulturni, pa se derete na ulici? I ja sam izgubio Mojcu, pa sam lepo otisao u policiju i dao im njen opis: Visoka oko 180, duga crna kosa, izrazito plave oci, izrazenije grudi, duge noge..." Na to ce Mujo: - "Je*o ti Fatu, ajmo mi Haso traziti Mojcu!"
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 4 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 4:54 am

Kuca Mujo Fati na vrata: - "Otvori Fato!" - "Necu" - smireno. - "Otvori Fato, da te je*em!" - "Pa nisam ja kurva" - uzbudjeno. - "Pa ja ti pare i ne nudim."
-------------------------------------------------------------------------------- lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 4 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 4:54 am

Fata: - "Bolan Mujo, ja sinoc izasla sa intelektualcem." Mujo: - "Sta ti je to?" Fata: - "Pa jedan, intelektualac." Mujo: - "Pa kako je bilo?" Fata: - "Pa prvo me vodio na veceru." - "Pa u bioskop." - "Pa onda u setnju." - "Pa onda kuci kod njega." - "Pa onda intelektualni razgovor." - "Pa onda izvadi svoj penis..." Mujo: - "Sta ti je bre to penis?" Fata: - "Ma to imaju ti intelektualci, lici na ku*ac, al malecko!"
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 4 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 4:54 am

"Mujo, jes cuo da gostuje Becka filharmonija?" - "Ma sta me briga, tuci ce ih Zeljo sa 4:0!"
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 4 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 4:55 am

Odluce Mujo i Haso da idu u lov na medvede i poce dogovor oko toga sta treba da ponesu od oruzja. Haso navalio da ponesu neke silne puske i tako to, kad ce ti Mujo: - "Cu' ba, sta ce ti to. Za lov na medveda ti je dovoljno da svako uzme po jednu toljagu i da povedemo mog psa Zucka." Haso se tu cudio i bunio al na kraju pristade. I tako krenu oni u lov sa sve toljagama i Zuckom. Idu tako kroz sumu i odjednom vide medveda kako se popeo na drvo. Mujo: - "Paz' sad dobro Haso. Ja cu da pridjem ispod i da zatresem drvo, medved ce da padne, Zucko ce medveda da mazne za jaja a onda cemo ja i ti da navalimo toljagama na medveda i da ga dotucemo." Haso: - "U redu." I tako i bi. Mujo zatrese drvo, medved pade, Zucko maznu medveda za jaja i oni pritrcase sa toljagama i ubise medveda. Tu se Haso silno obradovao sto tako lako uhvatise medu pa navali da uhvate jos kojeg. Nastave oni tako da idu dalje kroz sumu i vide drugog medveda kako se popeo na drvo. - "Ajde ,ajde pa da i ovoga uhvatimo!" - navali Haso. Mujo: - "Cekaj ba polako. Pazi sad. Ovo je drvo mnogo debelo. Ja cu da se popnem na drvo do ispod medveda (tamo je drvo tanje) pa cu da ga zatresem, a ti dobro pazi. Ako prvo padne medved ti uzmi toljagu, pa udri medveda po glavi. Ali ako prvo padnem ja, udri Zucka namrtvo."
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 4 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 4:55 am

Otisli politicari u Bosnu u lov na medvede i poveli Muju koji poznaje te krajeve kao svoj dzep da ih predvodi. Isli oni tako, isli, i posle 10 km, naidju oni na medveda. Mujo povice: - "Beziiiiiiii!!!!!!" I svi se dadose u trk iako su svi naoruzani do zuba. Jedan od njih upita: - "Pa dobro, zasto trcimo umesto da uzmemo puske i da ubijemo medveda?" Mujo: - "Cuti i beziiiiiiiiiiii!!!!!!" Beze oni tako i dalje, vec svi pomalo umorni kad ce jedan od njih ponovo: - "Pa dobro, zasto trcimo umesto da uzmemo puske i da ubijemo medveda?" Mujo: - "Cuti i beziiiiiiiiiiiiii!!!!!" Pretrcali oni 5 km, a medved ih i dalje juri. Jedan od politicara, nemogavsi vise, izvadi pusku i ubi medveda, a Mujo se okrete i rece: - "Eto, glupi Muja, glupi Muja, e sad ti nosi medveda jos 5 km!!!"
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 4 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 4:55 am

Kupio Mujo dva konja al nikako da ih razlikuje, pa pozva Hasu u pomoc. Mujo: - "Daj pomazi Haso, Alaha ti. Kako da ih razlikujem kad su isti ko da su blizanci?" Gleda Haso oba konja i misli se sta im ciniti. Haso: - "Nema druge, nego da odseces rep jednome pa ces tacno znati koji je koji." Poslusa ga Mujo, odmah odsece rep jednome, al nocu se konji potukose i onaj bezrepi odgrize rep drugome. Sta ce Mujo, opet pozva Hasu. Haso: - "Eh, oba su bez repa, al ako odseces uvo jednome lako ces ih razlikovat'." Odsece Mujo uvo jednome, al nocu se konji potukose pa i onaj drugi ostade bez uva. Sta ce Mujo, ne pitavsi Hasu odluci da odesece i drugo uvo jednom konju. I sve bi u redu, al konji se ponovo podzapase i ostadose oba bez usiju. Ponovo se Mujo naso na muci (sta sad da im odsece?), pa zatrazi pomoc od Hase. Mujo: - "Haso ti si mi jedina nada, pomazi kako znas.." Nakon duzeg razmisljanja, pazljivo zagledajuci konje sa svih strana Haso rece: Haso: - "Znas sta Mujo, meni se cini da je ovaj beli ipak malko vislji od onog crnog..."
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 4 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 4:56 am

Setao se Mujo po New Yorku, i ogladneo. Vidi on neki kiosk, idu ljudi i jedu nesto. Stane on u red za to nesto, i vidi pise "Hot Dog". Pogleda u recnik, Hot = Vruc Dog = Pas Malo se iznenadi, al' ajde, kad jedu svi jesce i on, valjda je ovde takav obicaj da se jedu psi. Dodje na red, plati, uzme, i gleda u onu kiflu pa ce: - "Ih bre, pa zar od onolike psine meni bas ku*ac da upadne..."
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 4 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 4:56 am

Pisaju Mujo i Haso zajedno. Mujin mlaz je jak i pravilan. Haso pisa u vidu fontane, pljusti na sve strane. Mujo ga pita: - "Sta je to bolan s tobom te tako pisas?" Haso odgovara: - "To je ona moja Fata bolan gadljiva, ne mere ga stavit u ruku, pa ga sve bode viljuskom!"
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 4 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 4:56 am

Otisao Mujo u Ameriku da radi ... I posto nije imao nikakve skole zaposli se na gradilistu kao mesac betona. Umesa on tako beton, utovari ga u kofu, pogleda gore na treci sprat gde jedan amer nesto betonira i viknu: - "Ej bolan, baci sajlu!" Amerikanac ga naravno nista ne razume. Gleda ga dole zacudjeno. - "Ej bolan, bac' sajlu je*o ti ja mater!" - vice Mujo Amerikanac ga opet ne razume: - "Pa dobro bre, DU JU SPIK INGLIS, hajvane?" - "Yes of course. What do you want?" - "Pa onda bacaj tu sajlu, pi*ka mu materina !!!"
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 4 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 4:57 am

Mujo i Haso otvorili restoran i naravno tu radili kao kese. Jednog dana u restoran udje neki strendzer, baci se na stolicu i krene spiku na cistom engleskom jeziku: - "Du ju spik inglis?" Ova dvojica samo slegnuse ramenima... Promeni ovaj pa poce na svapskom: - "Sprehenzi dojc?" Opet ga nisu razumeli... Sad se odluci za francuski i opet ista prica. Covek se pokupi i ode, a Mujo kaze Hasi: - "Bolan Haso, trebalo je da naucimo neki strani jezik..." - "Ma da, eto i on zna, pa je ostao gladan."
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 4 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 4:57 am

Dosao Mujo na divlji zapad i postao strasan revolveras. Svi su ga se bojali. Jednog dana dodje on u neki mali grad besan kao ris ... Udje Mujo u salun i pridje coveku sa zvezdom. - "Ko si ti?" - upita Mujo. - "Serif" - odgovori on. - "E, da nisi musliman, sad bih te odmah ubio ..."
-------------------------------------------------------------------------------- santa
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 4 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 4:57 am

Dosao Mujo kod ocnog lekara i poceo da skida gace. Lekar: - "Pa dobro bre covece, ja sam ocni lekar, nema potrebe da skidate gace." Mujo: - "Cekaj ba doktore da vidis." I skine on tako gace, pokaze djoku lekaru i kaze: - "Uzmi pa sad lupu pa gledaj." Ovaj gleda... - "Vidis li ove kraste gore na vrhu?" - "Vidim." - "E, kad pocnem da ih cupkam, odmah mi suze na oci krenu."
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 4 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 4:58 am

Mujo: - "Bolan, Haso moram te nesto priupitat." Haso: - "Pitaj." Mujo: - "Ma nesto prica carsija, ne verujem ja tome, ali evo da proverim, jel si ti bolan peder?" Haso: - "Pa kad vec pitas, da ti kazem istinu - jesam." Mujo: - "A prica se da ti je i brat peder." Haso: - "A pa i to je tacno..." Mujo: - "A prica se i da ti je brat od strica peder...." Haso: - "Pa i to je tacno..." Mujo: - "Pa bolan Haso, jel ima nekog u tvojoj porodici ko se interesuje za pi*ke?!?!?" Haso: - "Ima, sestra!"
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 4 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 4:58 am

Poplava u BiH. Mujo ide ulicom a voda mu do kolena. Nailazi Haso camcem i kaze: - "Ajd' Mujo uskaci u camac." - "Ne, Alaha mi. Ja sam veliki vernik i Alah ce me spas'ti." Haso kaze: - "Je*o te Alah, kad si budala." - i ode. Voda presla Muji preko pojasa kad nailazi Ibro s camcem i kaze: - "Ajd' Mujo uskaci u camac." - "Ne, Alaha mi. Ja sam veliki vernik i Alah ce me spas'ti." Ibro kaze: - "Je*o te Alah, kad si budala." - i ode. Voda dosla Muji do grla kad nailazi Suljo isto camcem i kaze: - "Ajd' Mujo uskaci u camac." - "Ne, Alaha mi. Ja sam veliki vernik i Alah ce me spas'ti." Suljo kaze: - "Je*o te Alah, kad si budala." - i ode. Mujo se udavi i ode kod Alaha i pita: - "O Alahu. Ja sam bio veliki vernik a ti me nisi spasio???" Alah ga pogleda i kaze: - "Pa znam Mujo i meni je cudno. Cek' da pogledam u notes... A-ha... Pa tri put' sam ti slao camac a ti si sva tri puta odbio da te spasim."
-------------------------------------------------------------------------------- scratch
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 4 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 4:59 am

Sreo jednom Muja Hasu i tako oni zapocnu da pricaju o svemu i svacemu. Tek ce Haso: - "Ti znas ba' da ja razumijem sve sto zivotinje pricaju?" - "Majde!" A bas u to vreme neka dzukela laje. Tek ce Muja: - "E ajde, ako je istina sto s' rek'o, kazi ba' sta kaze ona dzukela." - "Kaze da mu nisi jutros dao da jede." - "Uh stvarno, rece Muja, nisam mu dao da jede!" Kada eto ti i svinje pocele da rokcu. Te kaze Muja: - "Jel i njima nisam dao da jedu?" - "Jok, dao si, samo malo!" - "Stvarno bre Haso, ti znas sta zivotinje pricaju." - "Pa rek'o sam ti." Pricaju oni tako kad ide koza, a Muja ce na to: - "Haso, Haso, nis' ne vjeruj ovoj kurvi, sve laze!"
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Crni humor - Page 4 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 4 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Crni humor
Nazad na vrh 
Strana 4 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Presidente :: Vicevi-
Skoči na: