Presidente
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Presidente

Ovo je forum za zezanje :D Shto wise postova napisete vece su mogucnosti da postanete administrator ili moderator :)Uzivajte!!!
 
PrijemPortalTražiLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Crni humor

Ići dole 
4 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 5:00 am

Mozgaju Mujo i Haso ima li na nebu fudbala, i posle nekog vremena odluce da ko prvi umre kaze drugom u snu. I umre Mujo i javi se tako Hasi u snu. Pita ga Haso: - "Jel ba, kako je gore?" - "Ma super, nema cega nema." - "A jel ba, ima li fudbala?" - "Pa imam 2 vesti da ti javim: Prvo, ima fudbala i prvenstvo pocinje u sredu. A drugo, branis u nedelju."
--------------------------------------------------------------------------------
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 5:00 am

Odluci Mujo da uzme taksi, i uleti u jednog Mercedesa. Gleda on, dobra kola, puno nekih lampica i tastera. Zapitkuje on sta je sta, a taksista mu odgovara. Kad odjednom ugleda Mujo znak Mercedesa na haubi: - "Sta je ono majstore?" - upita Mujo. - "Nisan!" - rece mu vec iznervirani vozac. Malo kasnije zacu se tup udarac i jedan pesak se otkotrlja. - "Je*em ti taki nisan... Da ja nisam otvorio vrata, promasili bismo ga!"
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 5:01 am

Mujo i Haso prvi put u Australiji. Setaju tako, kad Mujo ugleda kengure. Mujo: - "Haso, Haso!" Haso: - "Sta je?" Mujo: - "Ma dodji brzo, majke ti, da vidis kako mali ide u pi*ku materinu!"
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 5:01 am

Seta Mujo ulicom i naleti na Hasu koji pod miskom nosi neku knjigu. - "Zdravo Haso, sta to citas?" - "To ti je Mujo jedna veoma pametna stvar, Logika." - "Sta ti je sad pa to?" - "Recimo, imas li ti kuci akvarijum?" - "Imam." - "To znaci da volis zivotinje." - "Volim." - "Ako volis zivotinje, onda volis i ljude." - "Pa volim." - "A ako volis ljude, onda volis i zene." - "Naravno." - "A ako volis zene, to znaci da nisi peder." Par dana kasnije kupio i Muja Logiku i nosi je kuci da procita kad naleti na njega Suljo. - "Zdravo Mujo, sta to citas?" - "To ti je Suljo jedna vrlo pametna stvar, Logika." - "I o cemu se tu radi?" - "Recimo, da li ti Suljo imas kuci akvarijum?" - "Nemam." - "Mars pederu jedan!"
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 5:01 am

Sedi Mujo pored reke, baca ciglu u vodu i vice: - "Ma nema logike!!!" Prolazi Haso i pita ga: - "Sta bre nema logike, Mujo?" - "Nema logike! Cigla cetvrtasta, a kad je bacim po vodi, idu krugovi!"
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 5:01 am

Ode Haso kod Muje, i vidi Muju golog na krevetu, a Fatu golu na ormanu. Pita ih on: - "Sta vi to radite?" Tek ce Muja: - "Cuti, otkacila se spirala!"
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 5:02 am

Ulovili Bosanci medveda. Vidi to kanadjanin iz termofora, pa pita: - "Grizli?" - "Sta grizli? Davili ba, vise od po sahata!"
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 5:02 am

Dodje Mujo u apoteku, s namerom, da jelte, kupi prezervativ. Mujo: - "Molim vas jedan kurton." Apotekarka: - "Iju, gospodine, pobogu, kaze se prezervativ ili higijenska gumica." Izadje Muja, pa se vrati ponovo. Mujo: - "Molim vas jedan prevar... Nije, predvez, nije, ma kurton bre." Apotekarka: - "Iju, gospodine, pa rekoh vam vec." Opet izadje Muja u muci, kako se "to" drugacije kaze. Kada se dovoljno skoncentrisao, udje ponovo. Mujo: - "Dajte mi jedan... kako bese... Ma sta ja trabunjam, rece i izvadi patku na pult. Dajte mi odelo za gospodina!"
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 5:03 am

U zoloskom vrtu mecka urlice, trazi muzjaka da se pari. Uprava, posto nema muzjaka, doseti se da ponudi Muji da "sredi" mecku za pristojnu nadoknadu. Pozovu Muju i pitaju ga: - "Jeli Mujo, da li bi ti j*bo mecku za 200 maraka?" - "Pa ne znam, da razmislim, pa sutra da vam kazem." - "Dobro, ajde razmisli." Sutradan: - "Mujo, jesi li razmislio o nasoj ponudi?" - pita upravnik. - "Jesam, i pristajem, ali imam tri uslova!" - odgovara Mujo skruseno. - "Dobro, da cujemo uslove." - "Prvo: da ne placam alimentaciju ako zatrudni!" - "Dobro, slazemo se." - "Drugo: da se ne ljubimo u usta!" - "Dobro, ne morate, to je sredjeno" - zadovoljno odgovara upravnik. - "I trece: ja imam samo 100 maraka!!!"
-------------------------------------------------------------------------------- afro
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 5:03 am

Vratio se Mujo iz Nemacke pun valute. Sretne ga Haso i pita: Haso: - "Jel' bolan, a kol'ko para imas?" Mujo: - "2,000,000.- dojc maraka, ba!" Haso: - "A kako si ih zaradio?" Mujo: - "Jel' vidis ovog mog kera?" Haso: - "Ja, ba!" Mujo: - "E, naucio sam ga da pusi ku*ac, i od svakog svabe uzim'o sam po 100 maraka za to." Haso: - "E, to cudo bih bas voleo da vidim!" Mujo: - "Nema problema, ba." Haso skida pantalone. Mujo: - "Fifi, pusi!" (Fifi nista) - "Fifi, pusi!!" (Fifi nista) - "Fifi, pusi!!!" (Fifi nista) - "Fifi, pusi!!!!" (Fifi nista) - "Dzukelo jedna, gledaj, al' zapamti da ti ovo zadnji put pokazujem ''
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 5:03 am

Hoce Mujo da se ozeni Fatom samo ako je nevina, a Fata kao Fata, odavno izgubila nevinost... I tako ona prve bracne noci stavi dzigerice dole, a Mujo se podobro napije. No Mujo i kad je pijan zna gde i sta treba da gura... Tek sto je jutro svanulo, onako mamuran izasao u WC. Vraca se jako zabrinut: - "Jes' bio sam pijan. Fata je bila nevina, osjetio sam krv. ALI ODAKLE VETERINARSKI PECAT NA MOM KU*CU, NIJE MI JASNO."
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 5:04 am

Otisao Mujo u sumu po drva. Vraca se negde predvece sa prikolicom punom drva, ali sav nekako potisten. Muva se on tako po kuci, ne moze da se skrasi. Malo, malo, pa zastane i uzdahne. Gleda njega Haso i vidi da nesto ne stima. Pridje on i pita ga: - "Bolan Mujo, sta ti je, pa si tako potisten?" - "Cuti bolan Haso, silovao me medved!" - "Uh bolan, nezgodno! Pa jel boli?" - (uzdah) "Cuj, kako ne bi bolelo? Ne pise, ne javlja se."
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 5:04 am

Mujo,Haso i Suljo nabacili 3 kurve, pa svi otisli na grupnjak. Pogase oni svetla, i pocnu... Prodje tako 30 min., a Mujo pocne da urla: - "PALITE SVETLA, PALITE SVETLA". Pitaju ga: - "Sta ti je, sta se deres?" A on ce: - "Ma dajte da se malo bolje organizujemo, jer vec 3. put pusi kur*C,LooooL by FlaMeNko Smile
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 5:05 am

Dosao jednog dana Mujo besan s posla, i rece Fati: - "Daj mi pive." - "Nema Mujo, nestalo nam." - "Ma sta nema, gub' se, idi kupi!!!" Proslo pola sata - Fate nema. (Mujo se sve vise nervira.) Pros'o sat - Fate nema. (Mujo besni!) Proslo 4 sata - Fate nema. (Mujo poludeo, 'oce da je ubije!!) Doslo vece - Mujo van sebe od besa, vec spremio cakiju da je zakolje! Odjednom, Fata se pojavi sa pivom: - "Dje si dosad sa tom pivom, govori - sad' cu te ubit'!!!" (Zasikta Mujo!) - "Ma cekaj bolan, sad cu ti objasnit': Izadjem ti ja, a ono odma' iza coska iskocise troj'ca, ubacise me u kucu i udri-je*i, udri-je*i, i tako tri dana... - "Ma kako tri dana, kada je tek palo vece?!?" - "Pa ja sam ti se samo dosla javit'!"
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 5:05 am

Bezi zec preko Drine i ulove ga srbi. - "Dobro bre, gde si navalio?" - "Mani, stroje bosanci medvede." - "Pa ti bre nisi medved!" - "Eeeee, dok to objasnis bosancu, odose jaja!"
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 5:05 am

Pitali Muju sta je najgenijalnija stvar na svetu. - "Termos" - kaze Mujo. - "Sto termos?" - "Pa vidis, ljeti odem ja na more, sipam ladnu pivu unutra, odem da se kupam, vratim se, ona jos uvek ladna. A vidis, zimi odem ti ja na Jahor'nu, sipam caj ili kahvu u njega, odem da se iskijam, vratim se, kad on jos uvek topao." - "Pa sta je tu cudno?" - "E, kako on zna da li je zima ili ljeto?"
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 5:06 am

Putovala jednom casna sestra autostopom. Stopira ona nekih 2 sata i niko da stane. Posle jos sat vremena uzaludnog stopiranja zaustavi se Mujo i poveze je. Za vreme voznje opatica upita Muju: - "Kazi mi Mujo kako to da si ti stao, jer ja stopiram vec vise od 3 sata, i ti si prvi koji je stao." Muja se okrece i ponosno odgovara: - "Svaki Betmenov prijatelj je i moj prijatelj!"
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 5:06 am

Prala Fata ves na potoku i natrtila se kako samo ona ume. Prolazio Muja, i kad je video Fatu, nije mogao da odoli. Prisunjao se, pridigao dimije (suknju) i ovajdio se. Kad je zavrsio, okrenuo se i otisao. Fata ni da trepne. Gledali to neki momci iz prikrajka, pa se i oni okuraze i ucine isto. Fata ni da se okrene. Gledao sve to medved pa i on krene u akciju. Kad je meda zavrsio i taman krenuo, oglasi se Fata: - "Ej ti u bundi, ostavi mi broj telefona!!!!"
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 5:06 am

Sretne Mujo Hasu kako vuce na ledjima medveda i nosi neku toljagu u ruci. - "Bolan Haso, kako ubi medjeda ???" - "Pa lepo, odem ja pred njegovu pecinu, viknem "BU!" - on izadje, ja ga pripalim toljagom, i on padne mrtav..." Cuje Mujo to, pa resi da i on to proba. Sutradan krene Mujo u lov i nema ga nedelju, dve, tri... Zabrine se Haso, i krene da ga trazi. Posle nekog vremena, nadje on Muju razbacanog po livadi. - "Ba, Mujo sta bi??!!" - "Ma, odem ja pred pecinu, viknem "BU!" - on nista. Viknem ja opet - on nista. Najzad resim da udjem unutra... - "I...? Sta bi?" - "Ma udjem ja unutra, kad ono teretni iz Sarajeva...
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 5:07 am

Kupala Fata malog Muju. Napuni kadu vodom, pa ga uhvati za levo uvo i tako pocne da ga provlaci levo desno kroz vodu. U tom ulazi Haso i onako zacudjen pita Fatu: - "Bolan Fato, kako to kupas malog Muju? Uho mu iscupa." - "Bolan Haso, budalo jedna. Ajde ti stavi ruku u ovu vrelu vodu."
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 5:07 am

Evo jedan stari vic iz vremena kada je postojalo Sarajevo, a u njemu se odrzavala zimska olimpijada. Spiker na stadionu se obraca prisutnima : - "A sada ce drug Mujo otvoriti igre." Masa odgovara umerenim aplauzom. Mujo uzima papir i pocinje da cita. - "Drugovi i drugarice." Opet mlaki aplauz. - "OOOO!" Prisutni odgovaraju glasnim aplauzom. - "OOOOOOOOO!" Gledaoci ustaju na noge i aplaudiraju. - "OOOOOOOOOOOOOOO!" Opste odusevljenje na stadionu, bacaju sesire u vazduh. - "OOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!" Haos. Prisutni su u transu. Zene pocinju da bacaju brushaltere na Muju, neki padaju u nesvest od odusevljenja, aplauz je potpuno zaglusio ozvucenje. U tom trenutku Muji prilazi Haso i sapce mu na uvo: - "Citaj dalje idiote, to su olimpijski krugovi... -.-
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 5:07 am

Mujo i Suljo u pozoristu ... Negde u sred predstave Muju prituzi, pa pita Sulju: - "Jel'ba, znas li ti gde je ovde zahod?" - "Znam. Izadjes, pa lijevo, pa kroz hodnik, pa malo desno, i tu ti je. Izadje Mujo i trazi li trazi... Tek on ugleda nekakav kup i u njega se iskenja. Vraca se on, olaksan i pita jarana : - "Sta se desilo u medjuvremenu?" - "Onaj onog ubio, ova se preudala i ti se posro u onaj kup..."
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 5:08 am

Otisao Haso prvi put u pozoriste, pa ga pita Mujo: - "Jel ba, Haso, pa kako je bilo?" - "Ma ne pitaj. Jako dosadno, da sam jedva izdrzao. Jedino je dobro bilo kad su na kraju delili kapute. Ja uzo tri komada."
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 5:09 am

Otisao Haso prvi put u pozoriste, pa ga pita Mujo: - "Jel ba, Haso, pa kako je bilo?" - "Ma ne pitaj. Jako dosadno, da sam jedva izdrzao. Jedino je dobro bilo kad su na kraju delili kapute. Ja uzo tri komada."
Nazad na vrh Ići dole
FlaMeNko
Admin
Admin
FlaMeNko


Broj poruka : 321
Godina : 41
Location : Somewhere
Datum upisa : 22.12.2007

Crni humor - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 5 Icon_minitimeNed Dec 23, 2007 5:10 am

Otisao Mujo u rat, i ostavio Fatu da se snalazi. Izadje ona tako na stajgu, i posto ne zna kolko da naplati, trazi od prvog 15 dinara. On da i obavi radnju. Od drugog trazi 150 dinara, da i on. Vidi ona to dobro ide, pa trecem naplati 1500 dinara, a kad je i to proslo, cetvrtom uzme 15000. Dodje ona kuci da vidi kolko je zaradila: 15 150 1500 + 15000 -------- 16665 Super, 16000 ostavi da da Muji, 665 zadrzi kao dzeparac. Vrati se Mujo iz rata, pita Fatu kolko je musterija imala i koliko je zaradila. Kaze ona cetiri musterije, evo 16000 dinara. Kaze Mujo, tu nesto nije u redu i krene da racuna: Cetiri musterije, svaki ima po dva jaja: o o o o o o o o Svakom od njih treba da se digne: 6 6 6 6 o o o o I svakom posle treba da padne: 6 6 6 6 9 9 9 9 Svega: 6666 + 9999 -------- 16665 - "KURVO, GDE JE 665 DINARA??"
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Crni humor - Page 5 Empty
PočaljiNaslov: Re: Crni humor   Crni humor - Page 5 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Crni humor
Nazad na vrh 
Strana 5 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Presidente :: Vicevi-
Skoči na: